Blog

Latest Industry News

MERCEDES-BENZ E 200 CGI BlueEFFICIENCY Avantgarde (Automata) AMG

 

 

 

MERCEDES-BENZ E 200 CGI BlueEFFICIENCY Avantgarde (Automata) AMG

 

 

 • Vételár: 6 990 000 Ft
 • Évjárat: 2012/3
 • Állapot: Normál
 • Kivitel: Cabrio
 • Alvázszám: WDD2074481F164958
 • Kilométeróra állása: 119 000 km
 • Szállítható szem. száma: 4 fő
 • Ajtók száma: 2
 • Szín: Fehér
 • Saját tömeg: 1 685 kg
 • Teljes tömeg: 2 155 kg
 • Csomagtartó: 300 liter
 • Klíma fajtája: Digitális kétzónás klíma
 • Tető: Vászontető
 • Üzemanyag: Benzin
 • Hengerűrtartalom: 1 796 cm³
 • Teljesítmény: 135 kW, 184 LE
 • Henger-elrendezés: Soros
 • Hajtás: Hátsó kerék
 • Sebességváltó fajtája: Automata (5 fokozatú

tiptronic) sebességváltó

 • Okmányok jellege: Érvényes magyar

okmányokkal

 • Műszaki vizsga érvényes: 2020/3
 • bőr belső
 • fűthető ülés
 • ülésmagasság állítás
 • függönylégzsák
 • oldallégzsák
 • utasoldali légzsák
 • vezetőoldali légzsák
 • térdlégzsák
 • állítható kormány
 • fedélzeti komputer
 • tolatóradar
 • ABS (blokkolásgátló)
 • centrálzár
 • szervokormány
 • tempomat
 • ködlámpa
 • xenon fényszóró
 • kanyarkövető fényszóró
 • bi-xenon fényszóró
 • esőszenzor
 • fényszórómosó
 • elektromos ablak elöl
 • elektromos ablak hátul
 • elektromos tükör
 • könnyűfém felni
 • vonóhorog
 • CD-s autórádió
 • rendszeresen karbantartott
 • szervizkönyv

 

Leírás

A Gépkocsi jelenleg nincs a telephelyen TELEFONON EGYEZTETETT IDŐPONTBAN TEKINTHETŐ MEG, Mercedes E 200 CGI Cabrio, 2 Zónás Digitklímával, ABS, Bőr, 7 Légzsákkal, Szervokormánnyal, Központi Zárral, Cdrádióval, 4 elektromos ablakkal+ tükörrel, alukerékkel, Tempomattal, fedélzeti komputerrel, Tolató és parkradarral, Vonóhoroggal, Fényezés:különleges “designo metalic diamantweiss bright” Ülés:fekete valódi bőr, Tető:hő és hangszigetelt, fekete külső és belső
KÜLSŐ:-gyári AMG könnyüfémfelni defektjavitóval -AIRCAP első hátsó elektromos mozgatásu légterelők -BOSAL levehető vonóhorog -távvezérlős tető és ablakmozgatás -automata fényszórók,fényre be és kikapcsolnak ill.a távfényt automatikusan szabályozzák -Led kisérőfény -LED hátsó lámpa -automatikusan sötétedő külső belső tükrök,a külső elektromosan behajtható -esőszenzoros ablaktörlő -sávelhagyás figyelmeztető -parkolássegéd -senzoros első hátsó tolatóradar -nagyméretü tank BELSŐ -AUDIO 20 hifirendszer/cd,usb,telefoncsatlakozó/
-THERMATIC klimarendszer, -AMG gyári szőnyeg, -multifunkciós AMG kormány
-sportos szálcsiszolt aluminium betétek, -AMG multikontur ülések 8fokozatban elektromosan állitható -bluetooth vezérlés több telefonhoz -7 fokozatu automata váltó/ kormányról vezérelhető triptronic alu fülekkel,automata sport és ECO fokozattal/ -7,5” képernyő -sebességtartó automatika állitható sebeségkorlátozó funkcióval -AIRSCARF automata nyakfütés -szabályozható ülésfütés -fáradság figyelő rendszer -hátsó ülésnél lehajtható könyöklő -ajtózárásra előrejövő biztonsági övek -többfunkciós belső világitás Egyéb:az autó rendszeresen/nem a gyári 25000 hanem 15000 km-ént/ szervizelt garantáltan törésmentes és garantált a futásteljesitménnyel
eladó! Gyors, Rugalmas, Teljes Körű, Helyszíni Ügyintézéssel ( Eredetvizsgálat, Biztosítás Kötés, Hitelügyintézés, STB. ) Várjuk Ügyfeleinket! Öreg Autóját Beszámítjuk! Megkímélt állapotban lévő használt gépkocsikat, az autók vételárába beszámítjuk, 70 darabos használt autó készletünkből választhat.CITY CAR A TÖKÉLETES MEGBÍZHATÓSÁG! AUTÓHITELT SZERETNE A CITY CAR-T KERESSE. City Car Nyíregyháza, Debreceni út 164.

 

 

Back to top